Galerie Kuks

 
Domů Galerie Ubytování Okolí Kontaktying. Jana Jaklová

Kuks 29, 544 01
gsm: +420 603 327 344
email: info@galeriekuks.cz

 

Co se nachází v okolí

Hospital Kuks se zachovalou barokní lékárnou. Západně od Kuksu vyrostl v bukovém lese tzv. Betlém, jedinečný doklad mistrovství M.B.Brauna, který na žádost majitele hospitalu hraběte F.A. Šporka vytvořil sochařský alegorický cyklus 12 Neřestí a 12 Ctností, který je umístěn na průčelí hospitalu.
Vzdálenost: 300m
Internetové stránky:
www.hospital-kuks.cz

ZOO a Safari Dvůr Králové n/L Specialitou je Večerní safari, které provozuje královédvorská ZOO jako jediná v Evropě. Na téměř 60 hektarech plochy, Vám nabízí program na celodenní pobyt. V zahradě sídlí více jak 2400 zvířat. Nejvýznamnějšími expozicemi jsou tropické pavilony Ptačí svět, Vodní svět, galerie "Pravěk očima Zdeňka Buriana", Ostrov lemurů kata a další.
Vzdálenost: 8km
Internetové stránky:
www.zoodvurkralove.cz

Vyhlídkové lety nad Krkonoše Z nabídky vyhlídkových letů si můžete vybrat to nejzajímavější z našeho kraje a přilehlého okolí. Navštívit můžete Krkonoše, Český ráj, Adršpachské skály, hrady a zámky, atd.
Vzdálenost: 4km
Internetové stránky:
www.akdk.cz

Nová Amerika Golf Resort Hoďte všechny všední starosti za hlavu a věnujte se v tomto výjimečném resortu zábavě, odpočinku a relaxaci! Nebo Vám chybí adrenalin? Resort Nová Amerika je pro Vás tím pravým místem. Hráči golfu si přijdou na své na čtyřech golfových hřištích, a to nejen ti zdatní a zkušení, ale i golfový začátečníci. Krásu 36 jamek, stejně tak jako půvab okolní přírody nelze poznat za jediný den!
Vzdálenost: 8km
Internetové stránky:
www.novagolf.cz

d/td>

 

 

Copyright 2003 You.com. All Rights Reserved. Expression Web Templates Resource